Namiot Vis-a-Vis Tauris 4
Opis
Namiot z przeciwległymi kabinami sypialnymi. W ciągu dnia namiot wewnętrzny można wywiesić, aby powiększyć przestrzeń życiową. Wejścia do kabin sypialnych z pełnopowierzchniowymi drzwiami z moskitiery zapewniają optymalną wentylację i ochronę przed owadami. Organizer, uchwyt na lampkę i wewnętrzne kieszenie namiotowe uzupełniają wyposażenie. W salonie znajdują się okna ze źródłem światła i łatwa w pielęgnacji podłoga namiotu. Wejście można ustawić jako zadaszenie słoneczne. Przeciwna wentylacja High Peak Vario wentyluje namiot nawet w deszczową pogodę i powinna być zawsze otwarta. Pokrowiec na zamek jest wyposażony w dodatkową rynnę przeciwdeszczową. Najpierw ustawia się namiot zewnętrzny, a następnie dołącza się namioty wewnętrzne.
Materiał: Namiot zewnętrzny: 190T poliester powlekany PU, uszczelnione szwy, namiot wewnętrzny: 100% oddychający poliester, podłoga: 100% polietylen PE
Słupki: ø 11 mm włókno szklane GRP i stalowe słupy ø 16 mm
Dane techniczne
| Producent | Simex na zewnątrz |
| Długość | 240.0 |
| Marka | Wysoki szczyt |
| Nazwa pomocnicza | Namiot vis-a-vis tauris |
| Szerokość | 440.0 |
| Waga brutto | 11,8 kg |
| Waga netto | 11,8 kg |
| Wysokość | 180.0 |
| Kolor | Ciemno szary |
| Kolor drugi | Zielony |
| Wymiar pakowania | 62×27×27cm |
| Zakres dostaw namiotów | Maszty grp ø 11 mm, maszty stalowe ø 16 mm, materiał napinający, pokrowiec, namiot |
| Słup wody | 4000mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się