Mocowanie do organizera
Opis
Opcja montażu organizera na buty i organizera S i L.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 1.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Naprawiono organizator |
| Szerokość | 5.5 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 25g |
| Wysokość | 3.0 |
| Wymiar pakowania | 15,5 × 10,6 × 2,6 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się