mata grzewcza na podczerwień
Opis
Ciepło słoneczne przemierza miliony mil przez zimną przestrzeń i wciąż nas ogrzewa. Powodem tego zjawiska są fale elektromagnetyczne. W przeciwieństwie do krótszych wałów, np. B. Promienie rentgenowskie, promienie podczerwone mają bardzo pozytywny wpływ na ludzi. Podczerwień zapewnia naturalne ciepło.
Subtelna różnica: w przeciwieństwie do konwencjonalnych promienników, promienniki podczerwieni (promieniowanie pierwotne) nie ogrzewają powietrza w pomieszczeniu, ale raczej ciało i mięśnie poprzez promieniowanie. p>
Dane techniczne
| Producent | Obszar jokera |
| Nazwa pomocnicza | Mata grzewcza na podczerwień |
| Szerokość | 100.0 |
| Waga brutto | 2,5 kg |
| Waga netto | 1,15 kg |
| Kolor | Antracyt |
| Rodzaj | Obóz elastyczny area pro |
| Wymiar pakowania | 63×15×7 cm |
| Napięcie nominalne | 230v |
| Długość | 60.0 |
| Pojemność znamionowa | 850w |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się