Markiza w kasecie Fiamma F45 S Biała, Royal Blue
Opis
Idealne uzupełnienie chwil relaksu na świeżym powietrzu!
Przeżyj beztroskie wakacje z innowacyjną markizą Fiamma, która przekonuje wieloma akcesoriami i najlepszą jakością. p >
Zalety Fiammastore F45
- Obudowa aluminiowa
- Rynna deszczowa w panelu przednim
- Podwójna szyna orurowania w panelu przednim
- Urządzenie kablowe w ramionach
- Tkanina zawsze idealna dzięki podparciu rolkowemu
- wzmocnionemu wspornikowi
- miękkim i ciche przedłużenie
- elegancka konstrukcja, bardzo solidna, lekka i bezpieczna w użyciu
- łatwe do czyszczenia
- cicha w obsłudze i podczas jazdy
- oczko przekładni łatwe do zaczepienia
- Maksymalny obszar cienia
- System regulacji zamykania przedniego panelu
- Samoblokujący mechanizm bezpieczeństwa Auto-Lock< li>Kołki wskazują prawidłowe zamknięcie przedniego panelu ul>
Typ markizy: Zapakowany w elegancką aluminiową obudowę. montaż naścienny. Do przyczep kempingowych, furgonetek i samochodów kempingowych.
Tkanina: Odporna na promieniowanie UV, wysoce wodoodporna, winyl zadrukowany po obu stronach
Właściwości techniczne : System regulacji Presto Fix®; mocne i zajmujące niewiele miejsca ramiona przegubowe z podwójnym naciągiem liny. podwójne amortyzatory; automatyczna blokada; podwójne bezpieczeństwo; składana korba do markizy; Krótki do F45 S 260 cm; Standardowe mocowania AS (w zestawie); kołki do mocowania na ziemi; 1 pręt napinający krokwi wykonany z anodowanego aluminium w komplecie z długością 400 cm.
Konstrukcja: Wykonana z bardzo mocnego Alu-Lite. Super lekki z obudową w kolorze Polar White, Titanium lub Deep Black.
Akcesoria (opcjonalne): markiza Privacy® Room; blokery; Krokwie Pro; zestaw silnika; uchwyt montażowy; korba ręczna i uszczelka przeciwdeszczowa Rain-Guard; przywiązać; wieszaki i spoilery ostrzegawcze na zestawy; LED.
*) Zawiera 1 ściągi krokwi wykonane z anodyzowanego aluminium!
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Markiza fiammastore f45 |
| Waga brutto | 27,7 kg |
| Waga netto | 23kg |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiar pakowania | 330×17×14 cm |
| Abstrakcyjny | 250 cm |
| Rodzaj pojazdu | Autobus, samochód kempingowy, przyczepa kempingowa |
| Kolor obudowy | Biel polarna |
| Długość markizy | 308 cm |
| Typ markizy | F45s300 |
| Kolor tkaniny | Królewski niebieski |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się