Markiza autobusowa Picco Air
Opis
Picco Air ma niewielkie rozmiary, a jednocześnie jest pojemny. Skonfiguruj szybko i łatwo. Do autobusów o wysokości rynny 180 - 220 cm. Ze szwami zgrzewanymi od wewnątrz i wszytymi na dole.
Ściana przednia: dwa przezroczyste okna foliowe, wyposażone w zasłony; Wejście można zwinąć i wykorzystać jako szyberdach. Nad drzwiami wejściowymi znajduje się wkładka z gazy z otwieranym okapem. Posiada również wkładkę z gazy pod drzwiami przednimi, którą można odwinąć na bok, którą można zamknąć na zamek błyskawiczny i chroni przed owadami.
Ścianki boczne: lewa strona z okienkiem wentylacyjnym (gaza/przezroczysta folia), z klapą z tkaniny i zamkiem błyskawicznym można zamknąć do połowy lub całkowicie; prawa strona z podwijanym wejściem i wbudowanym okienkiem wentylacyjnym (z gazy/przezroczysta folia), również z materiałową klapą i zamkiem błyskawicznym, który można zamknąć do połowy lub całkowicie. Pod spodem znajduje się wstawka z gazy, którą można odwinąć na bok i zamknąć na zamek błyskawiczny. Wejście można również otworzyć jako szyberdach.
Ściana tylna: może być zwinięta, łącząc śluzę z mereżką do pręta śluzy i przygotowanie do opcjonalnego zamocowania orurowania lub adaptera magnesu.
Materiał: Texolan 30, powlekany poliuretanem.
Paski: System Air-In z wężem powietrznym o średnicy 10 cm, 2 komory, 3 powietrze Wyściółka na odległość usztywniająca głębokość namiotu
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się