Mamut kołek do namiotu
Opis
Obszar zastosowania: Podłogi od twardych do bardzo twardych.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Mamut kołek do namiotu |
| Waga brutto | 0,19 kg |
| Waga netto | 189g |
| Wymiar pakowania | 31,3 × 3,2 × 3,1 cm |
| Długość | 30.0 |
| Materiał | Żelazo |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się