Magnetyczne szkło kryształowe PIWA PSZENICZNEGO, Silwy
Opis
Nigdy więcej kieliszków nie przewraca się ani nie grzechocze. Magnes w podstawie silwy szkła znajduje samoprzylepną podstawkę, maty antypoślizgowe, metalowe paski lub silwy stół jako blat Polak. W ten sposób szkło jest mocowane i trzymane jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na półce, na stole w jadalni lub na stole kempingowym, na desce rozdzielczej, na półkach lub na blatach roboczych.
Wysokiej jakości kryształowe szklanki ze zintegrowanym magnesem. Możesz wreszcie schować prawdziwe szklanki i cieszyć się napojami z najlepszego szkła. Zawartość: 1 podstawka na szklankę. Nie można myć w zmywarce.
Dane techniczne
| Dostawca | Maglassx |
| Wysokość masy | 130.0 |
| Średnica masy | 93.0 |
| Objętość treści | 350ml |
| Waga brutto | 800g |
| Waga netto | 400g |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 20 × 14,5 × 10 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się