Lustro z mocowanie
Opis
Zakrzywiona wymienna głowica lusterka do poręczy o średnicy od 12 do 14 mm.
Dane techniczne
| Producent | Van wezel gmbh |
| Marka | Hagus |
| Nazwa pomocnicza | Wypukła głowica lusterka z przystawką |
| Waga brutto | 0,45 kg |
| Waga netto | 453g |
| Wymiar pakowania | 26,4 × 14,6 × 8,2 cm |
| Rodzaj / model | Drugie 2, drugie 3 |
| Wariant | Wypukły |
| Wymiary lusterka | 140×210mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się