Lustro uniwersalne Aero Mirror Flat
Opis
Wyjątkowe cechy serii Aero to unikalne chromowane okulary ochronne, śruby ze stali nierdzewnej i mosiężny gwint. Aerodynamiczna głowica lusterka idealnie dopasowuje się do widoku i kompensuje wibracje. Bezpieczne trzymanie za pomocą śrub obrotowych. Dzięki elastycznemu systemowi mocowania lusterko pasuje do prawie wszystkich lusterek samochodowych. Z wypukłym i płaskim szkłem. Z torbą transportową.
z płaskim szkłem.
Dane techniczne
| Producent | Milenco limited |
| Marka | Milenco |
| Nazwa pomocnicza | Lusterko do przyczepy kempingowej aero mirror |
| Waga brutto | 1,4 kg |
| Waga netto | 1,4 kg |
| Rodzaj | Aero 4 lustro płaskie |
| Wymiar pakowania | 45×44×33cm |
| Wymiary lusterka | 42×15 cm |
| Długość ramienia | 31 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się