Lusterko zapasowe Milenco
Opis
Głowica lustrzana
Dane techniczne
| Producent | Milenco limited |
| Marka | Milenco |
| Nazwa pomocnicza | Lustrzana głowa |
| Szerokość | 151.0 |
| Waga brutto | 0,45 kg |
| Waga netto | 451g |
| Wysokość | 168.0 |
| Wymiar pakowania | 23×16×15cm |
| Długość | 231.0 |
| Rodzaj / model | Lustro wypukłe grand aero |
| Wariant | Wypukły |
| Wymiary lusterka | 231×168mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się