Lusterko zapasowe Milenco
Opis
Głowica lustrzana
Dane techniczne
| Producent | Milenco limited |
| Marka | Milenco |
| Nazwa pomocnicza | Lustrzana głowa |
| Waga brutto | 0,35 kg |
| Waga netto | 351g |
| Wymiar pakowania | 23×14×13 cm |
| Rodzaj / model | Wypukłe lustro aero |
| Wariant | Wypukły |
| Wymiary lusterka | 13×23 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się