Lusterko zapasowe Falcon
Opis
Głowica lustrzana
Dane techniczne
| Producent | Milenco limited |
| Długość | 14.5 |
| Marka | Milenco |
| Nazwa pomocnicza | Lustrzana głowa |
| Szerokość | 14.0 |
| Waga brutto | 0,26 kg |
| Waga netto | 264g |
| Wysokość | 22.5 |
| Wymiar pakowania | 22,5 × 14,5 × 14 cm |
| Rodzaj / model | Podwójne opakowanie falcon mirror |
| Wariant | Wypukły |
| Wymiary lusterka | 14 × 22,5 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się