Lusterko przyczepy kempingowej OPPI Toyota
Opis
Zwróć uwagę na odpowiedni model pojazdu.
Dane techniczne
| Producent | Lustro do przyczepy kempingowej opgenorth gmbh |
| Marka | Dziadek |
| Nazwa pomocnicza | Lustro do przyczepy kempingowej oppi |
| Waga brutto | 2,1 kg |
| Wymiar pakowania | 42×16,7×16,5 cm |
| Wariant | Plan |
| Wymiary lusterka | 180×115mm |
| Model maszyny | Toyota rav4 generacja 5, wszystkie modele, 2019 – ... |
| Długość ramienia | 420mm |
| Marki samochodów | Toyota |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się