Lusterko przyczepy EMUK KIA Sportage (typ QL)
Opis
Zwróć uwagę na odpowiedni model pojazdu i odpowiedni rok produkcji.
Dane techniczne
| Producent | Emuk gmbh & co. kg |
| Marka | Emuk |
| Nazwa pomocnicza | Lustro do przyczep kempingowych emuk |
| Waga brutto | 1,7 kg |
| Waga netto | 1300g |
| Wymiar pakowania | 58×17×12 cm |
| Wymiary lusterka | 180×120mm |
| Model maszyny | Kia sportage ql, wszystkie modele, 2015 - ... |
| Długość ramienia | 400mm |
| Marki samochodów | Kia |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się