Lusterko holownicze Oppi Ford
Opis
Zwróć uwagę na odpowiedni model pojazdu.
Dane techniczne
| Producent | Lustro do przyczepy kempingowej opgenorth gmbh |
| Marka | Dziadek |
| Nazwa pomocnicza | Lustro do przyczepy kempingowej oppi |
| Waga brutto | 1,25 kg |
| Waga netto | 865g |
| Wymiar pakowania | 45×23×18cm |
| Wariant | Plan |
| Wymiary lusterka | 180×115mm |
| Model maszyny | Ford transit custom, wszystkie modele, 2012 - ..., ford tourneo, custom, 2012 - ... |
| Długość ramienia | 420mm |
| Marki samochodów | Bród |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się