Lusterko holownicze EMUK do VW
Opis
Zwróć uwagę na odpowiedni model pojazdu i odpowiedni rok produkcji.
Dane techniczne
| Producent | Emuk gmbh & co. kg |
| Marka | Emuk |
| Nazwa pomocnicza | Lustro do przyczep kempingowych emuk |
| Waga brutto | 1,6 kg |
| Waga netto | 1300g |
| Wymiar pakowania | 58×17×12 cm |
| Wymiary lusterka | 180×120mm |
| Model maszyny | Vw touran ii, wszystkie modele, 2015 - ..., vw golf vii, sportsvan, 02.2014 - 06.2020 |
| Długość ramienia | 400mm |
| Marki samochodów | Vw |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się