Lusterko holownicze Aero Platinum
Opis
W przypadku lustra Aero Platinum projekt lustra Aero 4 został dalej rozwinięty. Elastyczna, sprężynowa płyta chwytająca ze stali nierdzewnej jest większa niż standardowe lusterka Aero 4. Poprawia to przyczepność i zapewnia, że Aero Platinum można łatwo dopasować do kształtu ramy lusterka pojazdu. Dlatego nadaje się do montażu we wszystkich pojazdach. Zwiększono również zacisk i średnicę ramienia.
Dane techniczne
| Producent | Milenco limited |
| Długość | 44.0 |
| Nazwa pomocnicza | Lustro do przyczepy kempingowej aero platinum |
| Waga brutto | 1,1 kg |
| Waga netto | 1,1 kg |
| Wymiar pakowania | 44 × 32 × 32 cm |
| Wymiary lusterka | 32×44 cm |
| Model maszyny | Uniwersalny |
| Długość ramienia | 41,5 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się