Lusterko holownicze Aero Platinum
Opis
Lustro Grand Aero Platinum to zaawansowana wersja lustra Aero 3. Dzięki powiększonej elastycznej, sprężynowej płycie chwytaka ze stali nierdzewnej, Grand Aero Platinum można łatwo dostosować do kształtu ramy lusterka pojazdu. Większa powierzchnia styku poprawia przyczepność i zwiększa stabilność. Zwiększono również docisk i średnicę ramienia. Lustro nadaje się do montażu we wszystkich pojazdach.
Dane techniczne
| Producent | Milenco limited |
| Nazwa pomocnicza | Lustro do przyczepy kempingowej grand aero platinum |
| Waga brutto | 1,2 kg |
| Waga netto | 1,2 kg |
| Wymiar pakowania | 54×48×37cm |
| Wymiary lusterka | 37×48 cm |
| Model maszyny | Uniwersalny |
| Długość ramienia | 41,5 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się