Lusterko holowania Grand Aero Mirror Convex XXL
Opis
Wyjątkowe cechy serii Aero to unikalne chromowane okulary ochronne, śruby ze stali nierdzewnej i mosiężny gwint. Aerodynamiczna głowica lusterka idealnie dopasowuje się do widoku i kompensuje wibracje. Bezpieczne trzymanie za pomocą śrub obrotowych. Dzięki elastycznemu systemowi mocowania lusterko pasuje do prawie wszystkich lusterek samochodowych. Z wypukłym i płaskim szkłem. W zestawie torba transportowa.
z dużym lustrem i wypukłym szkłem.
Dane techniczne
| Producent | Milenco limited |
| Marka | Milenco |
| Nazwa pomocnicza | Lusterko do przyczepy kempingowej aero mirror |
| Waga brutto | 2,1 kg |
| Waga netto | 1,75 kg |
| Rodzaj | Grand aero 4 lustro wypukłe xxl |
| Wymiar pakowania | 54×48×37cm |
| Wymiary lusterka | 45×17 cm |
| Długość ramienia | 41 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się