Lusterka holownicze Uniwersalne XL
Opis
Lusterko uniwersalne pasuje do prawie wszystkich lusterek zewnętrznych pojazdów z regulowanym lusterkiem. Montowany jest na dwie śruby - bez użycia narzędzi. Korpus podstawowy wykonany z wysokowydajnego tworzywa sztucznego jest szczególnie stabilny. Śruby zaciskowe ze stali nierdzewnej mają radełkowany uchwyt i są wyposażone w mosiężne nakrętki. Aby zapobiec przesuwaniu się lustra, lusterko wyposażone jest w dwa obrotowe, pokryte gumą zaciski. Jako łożysko oporowe służy nierdzewna, nierdzewna blacha sprężynowa o grubości 2 mm, która jest również pokryta specjalną gumą. Aerodynamiczna głowica lusterka z zakrzywionym szkłem bezpiecznym może być regulowana we wszystkich kierunkach.
- Z rurą aluminiową (zakrzywioną i malowaną proszkowo)
- Poszczególne części dostępne jako części zamienne li>
Bardzo duże szkło lustrzane (szerokokątny 450) z odbłyśnikiem.
Dane techniczne
| Producent | Emuk gmbh & co. kg |
| Marka | Emuk |
| Nazwa pomocnicza | Lustro do przyczepy kempingowej xl |
| Waga brutto | 1,35 kg |
| Waga netto | 1,35 kg |
| Wymiar pakowania | 48 × 17,5 × 15,5 cm |
| Wariant | Wypukły |
| Wymiary lusterka | 140×200mm |
| Model maszyny | Uniwersalny |
| Długość ramienia | 25 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się