Lusterka holownicze Sekundo 3
Opis
Sekundo 3 obejmuje teraz w dużej mierze wszystkie modele pojazdów terenowych. Dzięki wspornikowi montażowemu na błotniku oraz dłuższemu pasowi napinającemu można go stosować w nowych pojazdach, takich jak np. B. Bmw X5, nic przeciwko. Z wypukłym szkłem. Długość ramienia: 50-60 cm.
Dane techniczne
| Producent | Van wezel gmbh |
| Marka | Hagus |
| Nazwa pomocnicza | Lusterko samochodowe sekundo 3 |
| Waga brutto | 3kg |
| Waga netto | 2800g |
| Wymiar pakowania | 55×24×13 cm |
| Wariant | Wypukły |
| Wymiary lusterka | 140×210mm |
| Model maszyny | Uniwersalny |
| Długość ramienia | 60 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się