Lusterka holownicze Oppi VW/Seat/Volvo
Opis
Zwróć uwagę na odpowiedni model pojazdu.
Dane techniczne
| Producent | Lustro do przyczepy kempingowej opgenorth gmbh |
| Marka | Dziadek |
| Nazwa pomocnicza | Lustro do przyczepy kempingowej oppi |
| Szerokość | 23.3 |
| Waga brutto | 1,22 kg |
| Waga netto | 865g |
| Wysokość | 18.1 |
| Wymiar pakowania | 45×23×18cm |
| Długość | 45.2 |
| Wariant | Plan |
| Wymiary lusterka | 180×115mm |
| Model maszyny | #Volvo s60 y20, wszystkie modele przed faceliftingiem, 2010 - 06/2013, vw sharan ii, wszystkie mode |
| Długość ramienia | 420mm |
| Marki samochodów | Siedzenie, volvo, vw |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się