Luk gniazdo ścienne zewnętrzne zamykane 160×120mm
Opis
Na przykład do słuchawki prysznicowej itp. Grubość ścianki do 25 mm, z zamkiem.
Dane techniczne
| Producent | Towarzystwo ckw dla |
| Długość | 120.0 |
| Nazwa pomocnicza | Właz z izolacją zimową |
| Szerokość | 160.0 |
| Waga brutto | 0,31 kg |
| Waga netto | 305g |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 17,6 × 12,8 × 12 cm |
| Zakres grubości ściany | 25mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się