Łóżko kempingowe turystyczne składane ALU Silvi XL
Opis
Łóżko polowe jest również idealne dla dużych wczasowiczów - nie tylko na wakacje, ale także podczas dłuższego pobytu gości. Z tym łóżkiem polowym jesteś zawsze dobrze przygotowany. Materiał: Poliester 600D. Z torbą transportową.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Łóżko polowe silvi xl |
| Szerokość | 80.0 |
| Waga brutto | 7,8 kg |
| Waga netto | 7,1 kg |
| Wysokość | 46.5 |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiar pakowania | 104×19×14 cm |
| Długość | 210.0 |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 120kg |
| Rodzaj stelaża | Kwadratowa rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się