Listwa stolika blatu stołu szyna profil 55cm
Opis
Listwa blatu stolika przyczepy kempingowej i kampera
Szyna mocująca do montażu blatu przyczepy kempingowej lub samochodu kempingowego
Sprzedawany produkt to tylko listwa od strony blatu, nie ściany. Mamy w ofercie obydwie listwy.
Opis: do przymocowania blatu
Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor: brąz
Długość: 55 cm
Waga: 101 g
Kod producenta: 01567T90491
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Nazwa pomocnicza | Szyna do zawieszania stołu |
| Szerokość | 1.8 |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Waga netto | 101g |
| Wysokość | 2.6 |
| Wymiar pakowania | 55 × 2,6 × 1,8 cm |
| Długość | 55.0 |
| Materiał | Plastikowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się