Listwa stolika blatu profil stół szyna mocowanie
Opis
Listwa stolika do przyczepy kempingowej kampera
Szyna mocująca do montażu blatu na ścianie przyczepy kempingowej lub kampera
Długość: 60cm
Sprzedawany produkt to tylko listwa od strony ściany, nie blatu. Mamy w ofercie obydwie listwy.
Opis: do przymocowania blatu do ściany
Materiał: Plastik
Kolor: brąz
Wymiary (szer, X wys,): 2,4 × 2,3 cm
Rozmiar opakowania: 2,3 × 2,4 × 60 cm
Waga: 236 g
Kod producenta: 01566T36091
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Nazwa pomocnicza | Szyna do zawieszania stołu |
| Szerokość | 2.4 |
| Waga brutto | 0,24 kg |
| Waga netto | 236g |
| Wysokość | 2.3 |
| Wymiar pakowania | 60 × 2,4 × 2,3 cm |
| Długość | 60.0 |
| Materiał | Plastikowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się