Listwa profil aluminiowa na kedre 9mm/ 5m kedra
Opis
Z ściągaczem bez rowka
Dane techniczne
| Producent | Huettenbrauck |
| Marka | Huettenbrauck |
| Nazwa pomocnicza | Szyna kederowa |
| Waga brutto | 0,22 kg |
| Waga netto | 220g |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 500 × 1,8 × 1,5 cm |
| Długość | 5.0 |
| Materiał | Aluminium |
| Wariant | Łatwo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się