Listwa profil aluminiowa ALU płaska 25mm kedra przyczepa kampra
Opis
Listwa aluminiowa do wkładania kedry
Wszechstronne zastosowanie, min. łączenie blach, mocowanie markizy, oraz do mocowania fartucha pod spodem pojazdu. Z lamówką i rowkiem. Cena za 1m. Długość 5 metrów.
Cena za 1 metr. Kupując np. 4 szt. otrzymasz 4 szt. po 1 m.
Listwy można ze sobą łączyć, bez żadnych łączników. Mocując je blisko siebie kedra bez problemu przechodzi.
Pasujące kedry 5mm, 7mm
Towar cięty na wymiar nie podlega zwrotowi.
Materiał: Aluminium
Kolor: srebrny
Maksymalna długość w jednym odcinku: 5 m przy odbiorze osobistym.
Dokładność cięcia +/- 5cm.
Dane techniczne
| Producent | Huettenbrauck |
| Marka | Huettenbrauck |
| Nazwa pomocnicza | Szyna kederowa |
| Waga brutto | 0,22 kg |
| Waga netto | 220g |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 500 × 2,5 × 1,5 cm |
| Długość | 5.0 |
| Materiał | Aluminium |
| Wariant | Zgięty |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się