Listwa aluminiowa profil narożny kątowa z kedrą
Opis
Taśma aluminiowa z rowkiem i orurowaniem do wypełnienia taśmy. długość 5 metrów. Cena za sztukę.
Dane techniczne
| Producent | Huettenbrauck |
| Marka | Huettenbrauck |
| Nazwa pomocnicza | Pasek krawędzi |
| Waga brutto | 0,28 kg |
| Waga netto | 280g |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 500 × 3,5 × 1,5 cm |
| Długość | 5.0 |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się