Linki do firanek przyczepy kampera elstyczne 5m
Opis
Drut spiralny pokryty tworzywem sztucznym. Wszechstronne zastosowanie. Dostępny na metry i kompletny zestaw (z haczykami i oczkami). Cena za metr przy towarze sprzedawanym na metry.
Spannfix 5 m kpl. Z 5 haczykami i 5 oczek
Dane techniczne
| Producent | Produkcja |
| Marka | Fawo |
| Nazwa pomocnicza | Spirala kurtyny spannfix |
| Waga brutto | 0,25 kg |
| Waga netto | 252g |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 35,5 × 12,3 × 3,1 cm |
| Długość | 5.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się