Linki do firanek przyczepy kampera elstyczne 10m
Opis
Drut spiralny pokryty tworzywem sztucznym. Wszechstronne zastosowanie. Dostępny na metry i kompletny zestaw (z haczykami i oczkami). Cena za metr przy towarze sprzedawanym na metry.
Spannfix 10 m kpl. Z 10 haczykami i 10 oczek
Dane techniczne
| Producent | Produkcja |
| Marka | Fawo |
| Nazwa pomocnicza | Spirala kurtyny spannfix |
| Waga brutto | 0,48 kg |
| Waga netto | 479g |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 35,9 × 12,3 × 4,4 cm |
| Długość | 10.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się