Linka awaryjna hamulca ręcznego KNOTT zrywka 1m
Opis
Do przyczep kempingowych i innych przyczep z hamulcami. Specjalna wersja Knotta. Łatwy montaż bez narzędzi. W komplecie z głowicą widełkową.
Głowica widełkowa
Dane techniczne
| Producent | Moog trailer parts gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Kabel zrywalny z widełkami |
| Waga brutto | 0,12 kg |
| Waga netto | 115g |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiar pakowania | 27×20×2cm |
| Długość | 108.0 |
| Średnica | 0.7 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się