Lina do hamaków Amazonas Ropefix
Opis
Odporna na warunki atmosferyczne, regulowana lina z karabińczykiem. Potrzebujesz 2 Smartrope do hamaka i 1 Smartrope do wiszącego krzesła. Długość całkowita maks.: ok. 320 cm. Nośność: ok. 240 kg na hamak (ok. 150 kg na Smartrope).
Dane techniczne
| Producent | Amazonka |
| Marka | Amazonka |
| Nazwa pomocnicza | Naprawa liny |
| Waga brutto | 0,6 kg |
| Waga netto | 0,6 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 20×15×5cm |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się