Leżak Transatube
Opis
Transatube to klasyczny fotel wypoczynkowy, który zapewnia dodatkowy komfort. Jest synonimem relaksu i wygodnego leżenia na balkonie, na plaży czy gdziekolwiek indziej. Jest bardzo łatwy do złożenia i waży zaledwie 3,4 kg i jest absolutnie lekki. Regulowany w 4 pozycjach. Zatrzaśnięcie na miejscu zapobiega przechylaniu i niepożądanym ruchom. Wysokiej jakości wykonanie i ergonomiczny kształt ramy zapewniają optymalny komfort.
Dane techniczne
| Producent | Lafuma mobilier sas |
| Długość | 83.0 |
| Marka | Lafuma |
| Nazwa pomocnicza | Leżak transatube |
| Szerokość | 94.0 |
| Waga brutto | 7kg |
| Waga netto | 3,4 kg |
| Wysokość | 56.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 125,8 × 62,9 × 8,3 cm |
| Model | Transatube brume |
| Materiał | 72% polichlorek winylu pvc, 28% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 130kg |
| Rodzaj stelaża | Stalowa rura okrągła |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się