Leżak plażowy na kółkach krzesło składany
Opis
Leżak plażowy o uniwersalnym zastosowaniu z opcją transportu, który łączy różne możliwe zastosowania w jednym produkcie dzięki lekkiej aluminiowej ramie z wodoodporną powłoką tekstylną, podłokietnikami wykonanymi z bambusa i opcją łatwej regulacji. Ponadto posiada okucia ze stali nierdzewnej.
Niemiecka produkcja
Film:
https://www.youtube.com/watch?v=7rOYJEFLZNc
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło plażowe wózek plażowy |
| Szerokość | 67.0 |
| Waga brutto | 8,2 kg |
| Waga netto | 7,2 kg |
| Wysokość | 27.0 |
| Kolor | Kolor ciemnoszary |
| Wymiar pakowania | 103×68×28 cm |
| Długość | 180.0 |
| Materiał | 70% polichlorek winylu pvc, 30% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 120kg |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się