Lampka wina Gimex
Opis
Wspaniały styl retro sprawia, że czujesz się jak w domu. Talerze i miski mają specjalną powierzchnię. Daj się oczarować urokowi tej zastawy stołowej. Nóżki antypoślizgowe dostępne jako bezpłatny zamiennik.
Dane techniczne
| Seria | Kamienna linia |
| Producent | Gimex |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Seria naczyń stone line |
| Rodzaj naczynia | Lampka wina |
| Waga brutto | 0,26 kg |
| Waga netto | 260g |
| Wysokość | 20.5 |
| Kolor | Lazur |
| Wymiar pakowania | 21×8,5×8,5 cm |
| Średnica | 8.5 |
| Pojemność | 400ml |
| Materiał | Melamina |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się