Lampa tylna trójkątna Chateau 188×84×300 mm Prawa
Opis
Wskaźnik-stop-tail-tylne przeciwmgielne światło obrysowe boczne z odbłyśnikiem i zamontowanymi żarówkami.
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 84.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło tylne |
| Szerokość | 188.0 |
| Waga brutto | 0,64 kg |
| Waga netto | 635g |
| Wysokość | 300.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor drugi | Biały |
| Rodzaj | Bbsnmr2000r |
| Wymiar pakowania | 32,1 × 18,9 × 9,4 cm |
| Strona | W prawo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się