Lampa tylna przyczepy 385×130 mm Jokon BBSWN 561
Opis
Może być używany po lewej i prawej stronie w kamperze i przyczepie kempingowej. Z żarówkami 12V.
BBSN: Miganie - hamulec - zamykanie - koniec mgły
BBSWN: Miganie - hamowanie - zamykanie - cofanie - koniec mgły p>
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 60.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Wielofunkcyjne światło |
| Szerokość | 385.0 |
| Waga brutto | 0,6 kg |
| Waga netto | 598g |
| Wysokość | 130.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor drugi | Biały |
| Rodzaj | Bbswn 561 |
| Wymiar pakowania | 29,9 × 19,1 × 10,7 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy, przyczepa kempingowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się