Lampa tylna Jokon BBS(K)205 przyczepy 100×55×103 kwadrat
Opis
Światło kierunkowskazów-hamulca do przyczep wielofunkcyjnych do montażu z lewej lub prawej strony. Opcjonalnie z funkcją tablicy rejestracyjnej.
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 55.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło tylne |
| Szerokość | 100.0 |
| Waga brutto | 0,17 kg |
| Waga netto | 166g |
| Wysokość | 103.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor drugi | Pomarańczowy |
| Rodzaj | Bbs(k)205 |
| Wymiar pakowania | 10,3 × 9,5 × 5,4 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się