Lampa tylna Jokon BBS 541 kampera wsteczny 305×60×130
Opis
Do montażu poziomego w domach mobilnych i przyczepach kempingowych. Z żarówkami 12 V.
BBSN: Kierunkowskaz – hamulec – koniec – tylna mgła
BBSWN: Kierunkowskaz – hamulec – koniec - cofanie - koniec mgły
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 70.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Wielofunkcyjne światło |
| Szerokość | 385.0 |
| Waga brutto | 0,51 kg |
| Waga netto | 512g |
| Wysokość | 130.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor drugi | Biały |
| Rodzaj | Bbswn 541 |
| Wymiar pakowania | 38,1 × 13,1 × 8,2 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się