Lampa turystyczna akumulatorowa Light to Go
Opis
Światło na wynos. Ta lampa towarzyszy nam wszędzie tam, gdzie potrzebne jest elastyczne światło. Zintegrowany power bank zapewnia do 14 godzin światła i jest ładowany za pomocą kabla USB. Dzięki temu jest idealny do wszystkich miejsc bez podłączenia do prądu, takich jak ogród, balkon czy glamping. W nagłych wypadkach telefony komórkowe można tu także przez krótki czas ładować prądem. Światło można przyciemniać w trzech stopniach - jako nastrojowe oświetlenie na romantyczne letnie wieczory, jako mała lampka do czytania lub miękkie nocne światło w pokoju dziecięcym.
- lampa mobilna do wnętrz i na zewnątrz
- do 14 godzin pracy na baterii
- przyciemnianie w 3 etapach
- zintegrowany power bank
- w tym. Kabel USB
- Bez BPA, bez melaminy, EEK A++ do A
Zakres dostawy: Światło, bateria (power bank) , 50 cm kabel do ładowania (USB/Micro USB), instrukcja obsługi
Dane techniczne
| Producent | Kozioł - pomysły dla przyjaciół gmbh |
| Marka | Kozioł |
| Nazwa pomocnicza | Lampa stołowa light to go |
| Waga brutto | 0,45 kg |
| Waga netto | 400g |
| Wysokość | 28.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 42×19×19cm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Napięcie nominalne | 5 v |
| Pojemność znamionowa | 1w |
| Średnica | 18.0 |
| Materiał | Termoplast, celuloza |
| Klasa ochrony ip | Ip23 |
| Strumień świetlny w lumenach | 79 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się