Lampa sufitowa okrągła 12V włącznik 17cm Saturn
Opis
Światło z włącznikiem.
Dane techniczne
| Producent | Frilight ab |
| Marka | Piątek |
| Nazwa pomocnicza | Lampa sufitowa saturn |
| Waga brutto | 0,13 kg |
| Waga netto | 132g |
| Wysokość | 35.0 |
| Kolor | Chrom |
| Wymiar pakowania | 22,5 × 17 × 4 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność znamionowa | 3,5w |
| Prąd znamionowy | 0,13 a |
| Średnica | 170.0 |
| Strumień świetlny w lumenach | 227 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się