Lampa sufitowa okrągła 12V LED nad podkowę 20cm
Opis
Lampa sufitowa z 3 obrotowymi i obrotowymi punktami, po 18 SMD każdy. Lumeny: 3 x 59 - 81 lm.
Dane techniczne
| Producent | Frilight ab |
| Marka | Piątek |
| Nazwa pomocnicza | Lampa sufitowa minitube |
| Waga brutto | 0,38 kg |
| Waga netto | 229g |
| Wysokość | 80.0 |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Rodzaj | Minitube d3 |
| Wymiar pakowania | 30 × 28,5 × 8,5 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność znamionowa | 1,8w |
| Średnica | 200.0 |
| Materiał | Aluminium |
| Strumień świetlny w lumenach | 81 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się