Lampa sufitowa okrągła 12V dotykowa 17cm Saturn
Opis
Lampa sufitowa z funkcją dotykową i zintegrowanym ściemniaczem dla większego komfortu na każdą okazję.
Dane techniczne
| Producent | Frilight ab |
| Marka | Piątek |
| Nazwa pomocnicza | Lampa sufitowa saturn 2 touch |
| Waga brutto | 0,11 kg |
| Waga netto | 83g |
| Wysokość | 36.0 |
| Kolor | Matowy chrom |
| Wymiar pakowania | 29,6 × 21 × 3,6 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność znamionowa | 3,5w |
| Średnica | 150.0 |
| Strumień świetlny w lumenach | 227 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się