Lampa podświetlenia tablicy rejestracyjnej Jokon K 570 L
Opis
Płaskie złącze po lewej stronie. Dostawa bez żarówek.
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 22.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło tablicy rejestracyjnej |
| Szerokość | 92.0 |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 15g |
| Wysokość | 29.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | K 570 l |
| Wymiar pakowania | 9 × 3 × 2,3 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność znamionowa | 5w |
| Strona | Instalacja |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się