Lampa podświetlenia tablicy rejestracyjnej Jokon
Opis
Podświetlenie lampa tablicy rejestracyjnej Jokon
Do przyczepy kempingowej i kampera
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 57.5 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło tablicy rejestracyjnej |
| Szerokość | 100.0 |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 64g |
| Wysokość | 55.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | K 415 |
| Wymiar pakowania | 9,8 × 5,6 × 5,5 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się