Lampa parfainowa Storm Retro
Opis
Na kemping, imprezę w chatce lub w piwnicy, lampę awaryjną itp. Solidna konstrukcja, dostępna w 3 rozmiarach.
Dane techniczne
| Producent | Heusser |
| Marka | Heusser |
| Nazwa pomocnicza | Latarnia burzowa - ropa naftowa |
| Waga brutto | 0,25 kg |
| Waga netto | 230g |
| Wysokość | 20.0 |
| Kolor | Posortowane według koloru |
| Rodzaj | S |
| Wymiar pakowania | 19,4 × 12,3 × 10,1 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się