Lampa ogrągła naścienna LED 12V Flame 21 dotykowa
Opis
Reflektor natynkowy z funkcją dotykową z funkcją włączania/wyłączania/ściemniania. Stal szczotkowana z pierścieniem akrylowym do oświetlenia pośredniego. 21 diod SMD. Touch Master jest zawsze wymagany jako podstawa. Do tego można pasywnie podłączyć do 5 Flame 88 Touch. Funkcje można przełączać z dowolnego Flame 88 Touch.
Dane techniczne
| Producent | Frilight ab |
| Marka | Piątek |
| Nazwa pomocnicza | Reflektor płomień 88 dotyk |
| Waga brutto | 0,07 kg |
| Waga netto | 69g |
| Wysokość | 15.0 |
| Kolor | Stalowa szarość |
| Rodzaj | Dotykowy mistrz |
| Wymiar pakowania | 18,4 × 10,8 × 2,3 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Pojemność znamionowa | 1w |
| Strona | Budowa |
| Średnica | 88.0 |
| Klasa ochrony ip | Ip66 |
| Strumień świetlny w lumenach | 64 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się