Lampa obrysowa przednia pozycyjna Biała lampka
Opis
Lampka przednia obrysowa / pozycyjna przyczepy kempingowej
Kolor: biały
Marka: Jokon
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 37.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło obrysowe |
| Szerokość | 71.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 37g |
| Wysokość | 61.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Pl 115 |
| Wymiar pakowania | 7 × 6 × 1,3 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się