Lampa obrysowa przednia pozycyjna Biała Jokon lampka
Opis
Światło z odblaskiem
Głębokość instalacji: 33 mm
Montowana min. w VONDALE LAND RANGER MAYFAIR SHIREDALE
Żarówka w zestawie
Ustawienie: wbudowane
LED: • Napięcie: 12 V
Kolor: biały
Głębokość instalacji: 33 mm
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 45.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło obrysowe |
| Szerokość | 97.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 38g |
| Wysokość | 43.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Plr 1006 |
| Wymiar pakowania | 9,5 × 5 × 4,4 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Głębokość instalacji | 33mm |
| Strona | Instalacja |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się